Podziękowania za udział w Kongresie

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za udział w Kongresie EduHoryzonty w dniach 8-9.06.2022 w Gdańsku. Dziękujemy naszym prelegentom, którzy dołożyli wielu starań, aby minione wydarzenie miało tak wysoką wartość merytoryczną. Dziękujemy za Państwa aktywność w Kongresie i pytania do naszych prelegentów. Mamy nadzieję, że zakres merytoryczny Kongresu spełnił Państwa oczekiwania.

 

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami i przemyśleniami z wydarzenia, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem konferencje@vulcan.edu.pl.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

 

Informacje o Kongresie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w IV Kongresie EduHoryzonty, który przygotowaliśmy dla dyrektorów i naczelników wydziałów oświaty, dyrektorów szkół, włodarzy samorządowych oraz dyrektorów CUW. Jak co roku pochylimy się nad wyzwaniami stojącymi przed zarządzającymi oświatą w samorządach.

W trudnych czasach w jakich dziś żyjemy zaproszeni eksperci podzielą się z Państwem najlepszymi praktykami i propozycjami które, jak mamy nadzieję, będą dla Państwa pomocne w codziennej pracy. Będziemy rozmawiać między innymi o obcokrajowcach w szkole, o współpracy „ważnych dorosłych” w zakresie dbałości o kondycję psychiczną uczniów, a także o sytuacji finansowej oświaty i możliwościach optymalizacji kosztów jej utrzymania, o tym dlaczego powinniśmy pozwalać  popełniać uczniom błędy i o tym, jakie znaczenie w pracy szkół mogą mieć osiągnięcia neurobiologii. Zaczerpniemy też inspirację z angielskiego systemu edukacji w rozmowie z nauczycielką fizyki w angielskiej szkole.

Oprócz wartościowych wykładów, Kongres będzie też dla Państwa dobrym miejscem do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów.

 

Zamknięcie zapisów na Kongres: 2.06.2022 r.

 

Informujemy, że nie dysponujemy już miejscami w pokojach 2-osobowych.

 

Informujemy, że nie mamy już wolnych miejsc noclegowych w Hotelu Marina. Możemy zorganizować nocleg w innym hotelu. Prosimy o zgłoszenie tej informacji na adres: konferencje@vulcan.edu.pl

Wyjątkowi goście

Ważne pytania i inspirujące odpowiedzi

Przykłady skutecznych rozwiązań

Wiele źródeł inspiracji