Podziękowania za udział
w Kongresie

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w dniach 21-22 października br. w III Kongresie EduHoryzonty. Wyjątkowe podziękowania chcielibyśmy przekazać naszym prelegentom, którzy dołożyli wielu starań, aby minione wydarzenie miało tak wysoką wartość merytoryczną. Dziękujemy, że zechcieliście Państwo aktywnie uczestniczyć w Kongresie. Mamy nadzieję, że zakres prelekcji wzbogacił Państwa wiedzę, a nowe znajomości będą stanowiły wyjątkowe wspomnienia. Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami i przemyśleniami z wydarzenia, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem konferencje@vulcan.edu.pl.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

Informacje o Kongresie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Kongresie EduHoryzonty. To już trzecia edycja tego cenionego przez naszych Klientów wydarzenia. 

Przewodnie hasło tegorocznego Kongresu to „Oświata samorządowa w trakcie i po pandemii”. Porozmawiamy o współczesnych wyzwaniach w edukacji i o tym, czego nauczył nas miniony rok. Nasz wyjątkowy gość profesor Jacek Pyżalski podejmie się odpowiedzi na pytanie, czy wskutek pandemii i nauczania zdalnego nauczyliśmy się czegoś, czy dostaliśmy nauczkę. 

Ponadto zaprosimy Państwa do Japonii. Porozmawiamy z przedstawicielami japońskiego systemu edukacji o specyfice i organizacji oświaty w tym kraju. 

Poszukamy też z naszymi ekspertami sposobów na minimalizowane kosztów i maksymalizowanie zysków w wybranych obszarach finasowania oświaty. 

Zapraszamy dyrektorów wydziałów oświaty oraz prezydentów, burmistrzów, starostów, wójtów. 

Wyjątkowi goście

Ważne pytania i inspirujące odpowiedzi

Przykłady skutecznych rozwiązań

Wiele źródeł inspiracji