Zapraszamy do udziału w Kongresie

Zapraszamy do udziału w V Kongresie EduHoryzonty zorganizowanym dla dyrektorów i naczelników wydziałów oświaty, dyrektorów szkół, włodarzy samorządowych oraz dyrektorów CUW z całej Polski. Hasło przewodnie wydarzenia to „Oświata – nasza wspólna odpowiedzialność”. Podzielimy się z Państwem najlepszymi praktykami i propozycjami, które będą pomocne w codziennej pracy. Podczas Kongresu porozmawiamy między innymi o ocenach w polskiej szkole, o odpowiedzialności szkoły za stan psychiczny młodzieży oraz zaczerpniemy inspirację ze szwedzkiego systemu edukacji.

 

Kongresy z VULCANEM

Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN jest akredytowaną placówką doskonalenia nauczycieli wpisaną do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Działamy od 30 lat. Wysoką jakość szkoleń gwarantuje posiadany przez VULCAN certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Tylko w 2020 roku przeszkoliliśmy 46 tysięcy osób, w tym 36 tysięcy zdalnie. 95% uczestników jest zadowolonych z naszych szkoleń.

Uczestnicy naszych kongresów otrzymują zaświadczenia w formie papierowej (w przypadku wydarzeń stacjonarnych) lub elektronicznej (w przypadku wydarzeń online).

Wyjątkowi goście

Ważne pytania i inspirujące odpowiedzi

Przykłady skutecznych rozwiązań

Wiele źródeł inspiracji