Dlaczego podczas rejestracji nie mogę wybrać noclegu?
W przypadku wyczerpania się miejsc w pokojach 1- lub 2-osobowych nie można dokonać rezerwacji noclegu. Uczestnictwo w Kongresie jest jednak nadal możliwe – wystarczy wybrać opcję „Udział w Kongresie bez noclegu”.

Z kim będę zakwaterowany?
Osoby zakwaterowane w pokojach 2-osobowych będą dobierane losowo. Jeśli chcesz dzielić pokój z konkretną osobą, podaj jej dane w formularzu zapisu w sekcji „Notatki/uwagi”.

Czy pokoje spełniają wymogi sanitarne?
Tak, wszystkie pokoje są odpowiednio dezynfekowane i zabezpieczane. Z uwagi na obecną sytuację oferujemy wyłącznie pokoje 1 i 2-osobowe.

Jak zapisać się na Kongres?

Wejdź na stronę vulcan.edu.pl/strona/formularz-zapisu-742 i uzupełnij formularz. Jeśli wybierasz opcję z noclegiem i/lub przednoclegiem, zaznacz to w sekcji „Usługi dodatkowe”.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Kiedy zostanie potwierdzone moje uczestnictwo w Kongresie?

Po wypełnieniu formularza zapisu otrzymasz wiadomość e-mail z prośbą o potwierdzenie swojego udziału. Wiadomość jest wysyłana na adres e-mail podany podczas rejestracji.  W celu potwierdzenia swojego udziału kliknij znajdujący się w e-mailu przycisk „Potwierdzam udział”. Tylko wtedy Twój udział w Kongresie zostanie potwierdzony.
Jeśli nie widzisz e-maila w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder „Spam”. Jeśli nie otrzymałeś e-maila, napisz do nas na adres cok@vulcan.edu.pl.

Jak zrezygnować z udziału w Kongresie?

Do 10 dni roboczych przed wydarzeniem możliwa jest bezkosztowa rezygnacja z udziału w Kongresie. Aby poinformować nas o rezygnacji, kliknij przycisk „Rezygnacja” znajdujący się w e-mailu potwierdzającym zapis.
Do 5 dni roboczych przed wydarzeniem możesz wskazać osobę, która weźmie udział w Kongresie zamiast Ciebie. Poinformuj nas o tym, wysyłając e-mail na adres cok@vulcan.edu.pl.
Po tym terminie uczestnik, który nie weźmie udziału w Kongresie jest zobowiązany zapłacić pełną kwotę.

Na jakie dane zostanie wystawiona faktura?
Na fakturze znajdą się dane, które wpisałeś w formularzu zapisu na Kongres. Będą to odpowiednio: dane pracodawcy – odbiorca faktury; dane płatnika – płatnik faktury. Faktura zostanie wystawiona z uwzględnieniem centralizacji VAT-u.

Kiedy otrzymam fakturę?
Faktura zostanie wystawiona do 14 dni po wydarzeniu.

Otrzymałem błędnie wystawioną fakturę, co zrobić?
W celu dokonania korekty skontaktuj się z osobą, której dane widnieją na fakturze.

Jakie są zasady bezpieczeństwa w hotelu?
Wszystkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące w hotelu są zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia oraz na bieżąco publikowane na stronie http://www.hotelfilmar.pl/1304/bezpieczenstwo-gosci-w-hotelu. Dodatkowo w ramach dobrych praktyk, jako organizatorzy, podejmujemy szereg działań, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo.

Jakie będą zasady bezpieczeństwa podczas wydarzenia?
Najważniejsze jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wydarzenia i będziemy je na bieżąco dostosowywać do aktualnych wytycznych GIS i Ministerstwa Zdrowia. Szczegółowe informacje o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa otrzymasz od nas również przed Kongresem.