Podziękowania za udział
w Kongresie

Szanowni Państwo,

 

pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom VII Kongresu Księgowych i Płacowych Oświaty za tak liczną obecność w dniach 16-17 września br. w Gdańsku.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać naszym prelegentom, bez których minione wydarzenie nie miało by tak wysokiej wartości merytorycznej. Jest nam bardzo miło, że zechcieliście Państwo poświęcić czas i aktywnie uczestniczyć w Kongresie.

Mamy nadzieję, że wystąpienia i dyskusje, które wywiązały się w trakcie spotkania wzbogaciły Państwa wiedzę i ułatwią realizację codziennych zadań zawodowych, a nowe znajomości będą stanowiły dla Państwa wyjątkowe wspomnienia.

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami i przemyśleniami z wydarzenia, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem konferencje@vulcan.edu.pl.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

 

Informacje o Kongresie

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w VII edycji Kongresu.
Tym razem zaproszenie kierujemy nie tylko do osób zajmujących się księgowością, ale też płacami jednostek oświatowych. Od tego roku poszerzamy tematykę, organizując dwa osobne panele merytoryczne. Wraz z zaproszonymi ekspertami poruszymy tematy związane ze zmianami w przepisach prawa oraz pochylimy się nad najważniejszymi w tym roku zagadnieniami z obszarów płac i księgowości oświatowej.

Nowością będą również panele dyskusyjne, podczas których będą mogli Państwo zadawać pytania ekspertom.
Wierzymy, że ta nowa forma zdobywania wiedzy, nie tylko przyniesie Państwu odpowiedzi na najbardziej palące 
pytania, ale pozwoli również poznać dobre praktyki stosowane przez innych uczestników Kongresu. Tegoroczne tematy dyskusji moderowanej będą dotyczyć zagadnień VAT, umów cywilno-prawnych oraz naliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, świadczeń z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. 

W tym roku spotkamy się w Gdańsku w hotelu NOVOTEL usytuowanym tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej.
Mamy nadzieję, że atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard hotelu i możliwość podziwiania pięknych nadmorskich widoków podczas prelekcji będzie miłym dodatkiem do wielu merytorycznych wystąpień.
 

Wybitni specjaliści

Zaproszeni prelegenci to eksperci i praktycy w dziedzinie finansów i płac oświatowych.

Panele dyskusyjne

Możliwość zadawania pytań ekspertom pozwoli uzyskać odpowiedzi na najważniejsze dla Państwa kwestie.

Wymiana doświadczeń

Dyskusje z innymi uczestnikami pozwolą na wymianę doświadczeń oraz budowanie sieci kontaktów zawodowych.

Potwierdzenie uczestnictwa

Uczestnictwo w Kongresie zostanie potwierdzone zaświadczeniem.