Informacje o Kongresie

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kongresie online skierowanym do użytkowników dziennika elektronicznego UONET+ w szkołach i przedszkolach. Podczas wykładów omówimy przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023, a także przypomnimy, jakie jeszcze prace należy wykonać, aby poprawnie zamknąć rok 2021/2022. Przedstawimy również nowe funkcje w systemie UONET+ oraz dostarczymy gotowe rozwiązania, które będą mogli Państwo wykorzystać w swojej pracy od razu po zakończeniu naszego spotkania.

 

Poruszymy gorące tematy tego roku, np. jak zrealizować atrakcyjną lekcję we współczesnej szkole, jak zadbać o dzieci ukraińskie w polskiej szkole oraz podpowiemy jak wspólnie radzić sobie w sytuacji nieustannych zmian – skąd czerpać siłę w ciągle zmieniających się warunkach. Porozmawiamy również o monitorowaniu pracy szkoły z wykorzystaniem modułu Nadzór Pedagogiczny w eduOne, e-legitymacjach i mLegitymacjach, o rozliczaniu i monitorowaniu zastępstw oraz wykorzystaniu wydruków i zestawień dostępnych w module Sekretariat w codziennej pracy.

 

Kongres to 16 wykładów specjalistycznych podzielonych na sceny tematyczne dostosowane do potrzeb różnych użytkowników e-dziennika. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zamieszczonym poniżej.

Specjaliści w dziedzinie UONET+

Nasi prelegenci są ekspertami znającymi e-dziennik UONET+ od podszewki.

Praktyczna wiedza

Omawiane zagadnienia można bezpośrednio wykorzystać w codziennej pracy.

Przygotowanie do rozpoczęcia roku

Poruszymy tematy związane z przygotowaniem dziennika do nowego roku szkolnego.

Nowości i inspiracje

Przedstawimy nowatorskie rozwiązania i ciekawe pomysły służące uatrakcyjnieniu nauczania.