Zapraszamy do udziału w Kongresie

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Kongresu. Tak jak rok temu zaproszenie kierujemy nie tylko do osób zajmujących się księgowością, ale również płacami jednostek oświatowych. Przypominamy że od 2021 roku organizujemy trzy panele merytoryczne: panel wspólny, panel księgowy i panel płacowy. Wraz z zaproszonymi ekspertami poruszymy tematy związane ze zmianami w przepisach prawa oraz pochylimy się nad najważniejszymi w tym roku zagadnieniami z obszarów płac i księgowości oświatowej.

 

Wierzymy, że tegoroczny zakres programu, nie tylko przyniesie Państwu odpowiedzi na najbardziej palące pytania, ale pozwoli również poznać dobre praktyki stosowane przez innych uczestników Kongresu. Tegoroczne tematy będą dotyczyć m.in. zagadnień VAT, Nowego Ładu, zintegrowanego systemu zarządzania finansami oświaty. Zadbamy również o Państwa od strony relaksu i radzenia sobie w sytuacjach stresu – pokażemy jak najskuteczniej zadbać o siebie w takich sytuacjach.

 

W tym roku spotkamy się w pięknym Krakowie w hotelu Golden Tulip usytuowanym z dala od zgiełku miasta. Mamy nadzieję, że atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard będzie miłym dodatkiem do wielu merytorycznych wystąpień.

Wybitni specjaliści

Zaproszeni prelegenci to eksperci i praktycy w dziedzinie finansów i płac oświatowych.

Panele dyskusyjne

Możliwość zadawania pytań ekspertom pozwoli uzyskać odpowiedzi na najważniejsze dla Państwa kwestie.

Wymiana doświadczeń

Dyskusje z innymi uczestnikami pozwolą na wymianę doświadczeń oraz budowanie sieci kontaktów zawodowych.

Potwierdzenie uczestnictwa

Uczestnictwo w Kongresie zostanie potwierdzone zaświadczeniem.

0 przeszkolonych osób

0 poruszonych tematów

0 wybitnych eksperów oświatowych

0 zrealizowanych edycji

Prelegenci

Tomasz Michniewicz
Dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw

Autor programu podróżniczego “Inny świat” i audycji “Reszta Świata”. Laureat nagrody National Geographic Traveler, statuetki Osobowość Roku 2019 oraz czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel. Podejmuje się trudnych i niebezpiecznych projektów reporterskich. Regularnie organizuje wyprawy na Saharę, do afrykańskiego buszu i do równikowych dżungli. Z plecakiem przejechał 62 kraje.

Tomasz Michniewicz
Dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw
Anna Pawełas
Skarbnik Powiatu, Ekspert ds. finansów publicznych

Od 14 lat pracuje na stanowisku skarbnika powiatu, wcześniej pełniła funkcję głównego księgowego jednostki organizacyjnej powiatu. Ekspert w Ośrodku Rozwoju Edukacja oraz doradca ds. rozwoju oświaty samorządowej w Związku Miast Polskich. Posiada doświadczenie w zakresie przeprowadzania kontroli funkcjonalnych i instytucjonalnych, monitorowania i analizy ekonomicznej i finansowej urzędu.

Anna Pawełas
Skarbnik Powiatu, Ekspert ds. finansów publicznych
Sylwester Kokot
Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Od 11 lat zajmuje się wdrażaniem systemów finansowych w firmie VULCAN. Karierę zawodową rozpoczynał w CUW na stanowisku planistyczno-analitycznym danych finansowych. Analizował dane finansowe pochodzące z różnych źródeł (arkusze, SIO, GUS), wyciągał na ich podstawie wnioski i przygotowywał raporty dla zarządzających oświatą. Praktyczna wiedza zdobyta w CUW jest dziś nieoceniona w pracy trenera.

Sylwester Kokot
Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu
Agnieszka Urbaniak
Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu

Specjalizuje się w tematyce kadr i płac w oświacie, rachunkowości budżetowej, zarządzania oświatą oraz planowania organizacji i finansów jednostek oświatowych. W firmie VULCAN prowadzi szkolenia i wdrożenia aplikacji z obszaru finansowo-płacowego oraz organizacyjnego. Wykłada temat „Rozliczenia kadrowo-płacowe w jednostkach oświatowych” na studiach podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Agnieszka Urbaniak
Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń - lider zespołu
Marta Kasprzak
Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń firmy VULCAN

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w biurach rachunkowych oraz spółkach kapitałowych. Ponadto przez 10 lat pracowała w jednostkach oświatowych na stanowiskach samodzielnego księgowego i głównego księgowego. Specjalista w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu nadzoru księgowego, bieżącego doradztwa księgowo-podatkowego oraz optymalizacji podatkowej.

Marta Kasprzak
Konsultant ds. szkoleń i wdrożeń firmy VULCAN
Mariola Miejłuk
Ekspert w dziedzinie kadr

Od 26 lat zajmuje się sprawami dotyczącymi prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Pracowała m.in. w ZUS na stanowisku inspektora kontroli płatników składek. Obecnie, jako główny specjalista w warszawskim zespole szkół, zajmuje się prowadzeniem kadr. Wieloletnia praktyka pozwala jej na pogłębianie wiedzy z zakresu zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi i umowami cywilno-prawnymi w oświacie.

Mariola Miejłuk
Ekspert w dziedzinie kadr
Dawid Bachryj
Trener, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, psycholog

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny i terapii schematu. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla szkół oraz firm w zakresie rozwijania umiejętności miękkich, takich jak efektywna komunikacja, odporność psychiczna, radzenie sobie ze stresem, budowanie zespołu.

Dawid Bachryj
Trener, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, psycholog
Agnieszka Czopp
Product owner w VULCAN

Zarządza produktami Finanse VULCAN, Środki trwałe VULCAN i Centralny VAT VULCAN. Wiele lat doświadczenia zdobytego w Dziale Wsparcia Technicznego w firmie przerodziło się w szeroką wiedzę na temat zarządzania aplikacjami, które znajdują się pod jej opieką. Z sukcesem uczestniczyła w powstawaniu i wprowadzaniu na rynek nowej linii oprogramowania - Finanse VULCAN i aktualnie decyduje o kierunku rozwoju programów wykorzystywanych już przez kilka tysięcy użytkowników.

Agnieszka Czopp
Product owner w VULCAN
Łukasz Sokołowski
Trener personalny

Od 15 lat pracuje jako instruktor fitness, trener personalny, manager oraz właściciel klubów fitness, a także szkoleniowiec. Ma na swoim koncie tysiące przeprowadzonych treningów, ponad 130 kursów i szkoleń dla trenerów fitness oraz setki zadowolonych klientów. Samodzielnie stworzył dwa studia fitness oferujące nowoczesną metodę treningu EMS.

Łukasz Sokołowski
Trener personalny
Radosław Wiktorski
Ekspert zarządzania oświatą

Od ponad 10 lat specjalizuje się w tematyce ochrony danych osobowych w edukacji. Doradza samorządom i szkołom w zakresie praktyki ochrony danych osobowych, zwłaszcza w kontekście wykorzystywania systemów informatycznych, będąc w tej materii jednym z najbardziej doświadczonych ekspertów w Polsce. Autor publikacji, analiz oraz wielu wystąpień konferencyjnych. Na co dzień związany z firmą VULCAN.

Radosław Wiktorski
Ekspert zarządzania oświatą
Krystian Łatka
Prawnik, doradca podatkowy

Prawnik, doradca podatkowy, wykładowca i starszy konsultant podatkowy w Instytucie Studiów Podatkowych specjalizujący się w podatku od towarów i usług oraz obsłudze sporów podatkowych. Wykładowca w Studium dla Doradców i Ekspertów Podatkowych. Uczestnik wielu projektów szkoleniowych dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Autor artykułów i współautor książek o tematyce podatkowej.

Krystian Łatka
Prawnik, doradca podatkowy
Konrad Woźniak
Konsultant ds. wdrożeń

Od 10 lat pracownik firmy VULCAN. Przez 8 opiekun klienta wizytujący samorządy i szkoły w województwie małopolskim i podkarpackim, a od 2 lat trener, szkoleniowiec. Wdraża systemy kadrowo-płacowe, finansowe, a także programy Inwentarz, Opłaty, Magazyn, Stołówka, UONET+.

Konrad Woźniak
Konsultant ds. wdrożeń
Małgorzata Zawadzka-Czapko
Ekspert w obszarach: kadry, płace

Prowadzi szkolenia i wdrożenia z programów VULCAN służących do obsługi płacowo-kadrowej pracowników jednostek oświatowych. Ten obszar jest jej szczególnie bliski z racji doświadczenia zawodowego – przez ponad 15 lat pracowała w jednostce powołanej do obsługi finansowej jednostek oświatowych, obsługując placówki o różnej specyfice: szkoły, przedszkola, zespoły szkolno-przedszkolne, żłobki i CUW-y. To jednak nie jej jedyne doświadczenie zawodowe, pełniła też funkcję inspektora ochrony danych, administratora Biuletynu Informacji Publicznej oraz angażowała się w pisanie i realizację projektów unijnych.

Małgorzata Zawadzka-Czapko
Ekspert w obszarach: kadry, płace
Wioletta Bartołd
Wizażystka, właścicielka firmy VB Styl Stylist&Makeup

Dyplomowana wizażystka i stylistka, podkreślająca naturalne piękno kobiet oryginalnym makijażem i ubiorem. Tworząc profesjonalne strefy wizażu, obsługuje konferencje, kongresy, pokazy mody, koncerty oraz różnego rodzaju sesje zdjęciowe na potrzeby firm oraz osób indywidualnych. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu, dziennego, biznesowego oraz wieczorowego. Ukończyła Uniwersytet Gdański oraz Szkołę Wizażu Beaty Małachowskiej ``Beauty Art``.

Wioletta Bartołd
Wizażystka, właścicielka firmy VB Styl Stylist&Makeup
Sylwia Kulaszewicz
Stylistka, doradca wizerunku, kreatorka stylu

Inspiruje do pozytywnych zmian, pomaga budować trwałą pewność siebie, wynikającą z tego jak wyglądamy i jak czujemy się ze sobą. Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu wizerunku biznesowego. Współpracuje z polskimi markami. Pracuje indywidualnie z kobietami i mężczyznami. Udziela konsultacji wizerunkowych, oferuje przegląd garderoby i wspólne zakupy. Pomaga wypracować własny styl, który pasuje do osobowości.

Sylwia Kulaszewicz
Stylistka, doradca wizerunku, kreatorka stylu
Anna Stanaszek
Ekspert w obszarach kadry, płace, księgowość

Główna księgowa jednostki budżetowej. Praktyk z kilkunastoletnim stażem w zakresie finansów jednostek budżetowej. Praktyk z kilkunastoletnim stażem w zakresie finansów jednostek oświatowych. Specjalizuje się również w zagadnieniach płacowo-kadrowych związanych z oświatą.

Anna Stanaszek
Ekspert w obszarach kadry, płace, księgowość
Sebastian Wasiołka
Ekspert ds. edukacji zdalnej

Od ponad 20 lat związany z oświatą. Rozpoczynał pracę jako nauczyciel przedmiotów informatycznych, założył i kierował pracą ośrodka szkoleniowego. Współpracował z komisjami egzaminacyjnymi oraz współtworzył nową podstawę programową dla zawodu technik teleinformatyk. Jako trener w firmie VULCAN współtworzy i wdraża rozwiązania do pracy zdalnej oraz wspomaga proces nauczania zdalnego.

Sebastian Wasiołka
Ekspert ds. edukacji zdalnej

Opinia uczestników Kongresu jest dla nas bardzo ważna

 

Zależy nam na tym, by Kongres cały czas się rozwijał i spełniał Państwa oczekiwania, dlatego co roku prosimy o podzielenie się z nami opinią o tym wydarzeniu.

Pytamy uczestników Kongresu o to, jak oceniają wartość merytoryczną poszczególnych wystąpień, warunki hotelowe i jaka jest ich ogólna ocena spotkania. Z uwagą analizujemy wszystkie spostrzeżenia i jesteśmy wdzięczni za sugestie zmian.

Ankiety, które zebraliśmy podczas ubiegłorocznego wydarzenia świadczą o tym, że uczestnicy Kongresu wysoko oceniają jego jakość.

0 %

Poziom merytoryczny Kongresu

0 %

Zadowolenie z Kongresu

0 %

Warunki hotelowe i organizacyjne

Joanna Zalas

Główna księgowa CUW

Nowatorskie technologie

Okazja spotkania z najlepszymi specjalistami z dziedziny rachunkowości, którzy przekazują kompetentną wiedzę. Dla mnie kluczowe jest poznanie nowatorskich technologii informatycznych ułatwiających pracę księgowych w oświacie.

Anna Górna

Główna księgowa 

Wymiana doświadczeń

Duża dawka wiedzy merytorycznej i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami oraz wymiany doświadczeń pomiędzy księgowymi z całego kraju. Kongres to mile spędzony czas, rozwijający wiedzę i pogłębiający doświadczenie.

Magdalena Sokołowska

Starszy specjalista ds. księgowości

Wysoki poziom merytoryczny

Dobór prelegentów i przekrój prezentowanych tematów był bardzo zróżnicowany, co wyznaczyło wysoki poziom merytoryczny. Jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do organizacji kongresu w trudnej sytuacji epidemiologicznej.

Program

Panel księgowy

Tomasz Michniewicz

Doświadczony podróżnik i organizator wyczynowych wypraw Tomasz Michniewicz zabrał do dżungli na pograniczu Konga i Kamerunu... księgowego z dużej korporacji, zupełnie nieprzygotowanego na takie wyczyny. Człowiek na co dzień w garniturze, w ciągu jednego dnia ląduje w zupełnie innym świecie i musi sobie jakoś radzić w lesie deszczowym. Zabawna, pełna anegdot historia o tym, jak dużo zależy od nastawienia do sytuacji, jak reagujemy w obliczu wyzwań i jak ważna jest otwartość, szczerość i wzajemny szacunek, nawet jeśli się bardzo różnimy.

Mariola Miejłuk, Anna Pawełas

Odpowiedzialność księgowego oraz specjalisty ds. płac  budzi ciągle wiele wątpliwości. Na Kongresie postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania. Czy księgowy może wykonywać obowiązki z zakresu naliczania płac? Jakie są obowiązki księgowego w jednostce, a jakie specjalisty ds. płac? Czy te dwie osoby muszą współpracować ze sobą? Te i inne wątpliwości rozwiejemy podczas panelu dyskusyjnego, który usystematyzuje Państwa wiedzę w tym zakresie.

Łukasz Sokołowski

Podczas wystąpienia rozluźnimy ciało oraz umysł. Po dłużej chwili spędzonej w pozycji siedzącej ciało lubi dać o sobie znać. Sesja rozluźniająca to świetna metoda, aby szybko odzyskać komfort i z przyjemnością uczestniczyć w kolejnych prelekcjach.

Marta Kasprzak

Podczas wystąpienia kompleksowo przedstawimy Państwu zasady rozliczeń opłat za żywienie i pobyt, zarówno pod kątem formalnym, jak i rachunkowym. Od 1 września 2022 wchodzą zmiany do ustawy Prawo Oświatowe. Od tego dnia szkoły podstawowe oraz przedszkola będą miały obowiązek zapewnienia wyżywienia uczniów. Z prawnego punktu widzenia nie ma znaczenia, w jaki sposób szkoła wywiąże się z nałożonego obowiązku: czy poprzez przygotowanie posiłków przez własnych pracowników czy zakupując usługę cateringu. Opłata powinna być tak skalkulowana, aby uwzględniała jedynie wsad do kotła. Pozostałe ponosi placówka.

Opowiemy Państwu, jak zorganizować pracę, aby zadania wynikające z nałożonego obowiązku nie stanowiły niepotrzebnego obciążenia. Zaproponujemy, jakie mechanizmy kontrolne stosować, aby były one wygodne i czytelne w interpretacji zarówno dla księgowego, jak i intendenta. Za prawidłowe ustalenie sald i sporządzenie sprawozdań Rb-27s oraz Rb-N odpowiada główny księgowy. Powinien on współpracować z pracownikiem jednostki budżetowej odpowiedzialnym za przygotowanie list naliczeń opłat oraz odpisów za dni nieobecności. Dobra współpraca, uzupełniona przejrzystymi dokumentami rozliczeniowymi daje gwarancję prawidłowej ewidencji zdarzeń na poszczególnych kontrahentach, zapewniając szczegółowy obraz rozliczenia na wybrany okres. Występujące zaległości, należności pozostałe do zapłaty czy też nadpłaty powinny mieć bezpośrednie odzwierciedlenie w sprawozdaniach budżetowych.

Plan prelekcji:
- Przepisy prawne związane z rozliczaniem pobytu i posiłków w jednostkach budżetowych
- Ewidencja księgowa rozliczeń (przypisy, odpisy, zaległości, nadpłaty)
- Przygotowanie sprawozdań R-27s, Rb-N
- Podsumowanie i odpowiedzi na pytania

Krystian Łatka

Opodatkowanie podatkiem VAT działalności jednostek samorządu terytorialnego stanowi jeden z najtrudniejszych obszarów w tym podatku. W ramach panelu omówimy wybrane zagadnienia związane z nowelizacjami przepisów ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, mające wpływ na rozliczanie podatku. Na przełomie 2022 i 2023 r. mają wejść w życie nowelizacje, obejmujące w szczególności prawnopodatkowe problemy wdrożenia obowiązkowego stosowania Krajowego Systemu e-faktur, zasady rozliczeń z nowym podatnikiem w podatku – grupą VAT, a także ważniejsze zmiany planowane na ostatni kwartał 2022 r. w ramach tzw. Slim VAT 3. Zasygnalizujemy praktyczne problemy rozliczania podatku w jednostkach samorządu terytorialnego. Będziemy również otwarci na omówienie problemów zgłoszonych przez uczestników.

15.15-15.30

Wioletta Bartołd, Sylwia Kulaszewicz

Podczas naszego wystąpienia zaprezentujemy i omówimy makijaż biznesowy. Opowiemy jak dobrać odpowiednie kolory garderoby do typu naszej urody. Na czym się skupić, a co pominąć w formalnym stroju do pracy. Przekażemy „wyróżniki i triki” by nasz wygląd był profesjonalny przez cały dzień.

Jeszcze niedawno kreowanie profesjonalnego wizerunku było przywilejem osób pracujących na wysokich, korporacyjnych stanowiskach. Dziś większość firm przykłada dużą wagę do kwestii związanych z wizerunkiem personalnym. Dlaczego jest to takie ważne i jak można wzmocnić nasz wizerunek w oczach klienta? Zasada jest prosta, skuteczna i uniwersalna. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Łukasz Sokołowski

Najważniejszym punktem prezentacji będzie przedstawienie kilku prostych metod, które pozwolą zarówno zabezpieczyć się przed wpływem stresu w perspektywie długodystansowej  jak również szybko odzyskać balans w sytuacji nieoczekiwanej ekspozycji na duży stres.  Opowiemy również o tym, jak stres wpływa na nasze nawyki żywieniowe i co ważniejsze, jak zmieniając nawyki żywieniowe możemy zabezpieczyć się przed stresem .

Stres towarzyszy nam od zarania dziejów. Niegdyś służący jako główne narzędzie do przeżycia w nierównej walce z dzikim otoczeniem, dziś stał się chorobą cywilizacyjną i przedmiotem niezliczonych badań naukowych.  Jak wiadomo – każdego, nawet najpoważniejszego przeciwnika da się oswoić. Dlatego w tej prelekcji przyjrzymy się stresowi, jako reakcji fizjologicznej. Wskażemy, jak odczytać sygnały w naszym ciele, które wskazują na wysoki poziom stresu oraz omówimy jakie zmiany w organizmie powoduje długotrwała ekspozycja na stres.

Sylwester Kokot, Agnieszka Czopp

Kongres Księgowych i Płacowych przyciąga przede wszystkim użytkowników aplikacji Finanse VULCAN/Płace VULCAN. Jest to doskonała sposobność, by zapoznać się z najważniejszymi zmianami w tych aplikacjach. W wystąpieniu opowiemy o najciekawszych funkcjach, które niedawno zostały dodane do aplikacji, a o których warto opowiedzieć, bo z doświadczenia wiemy, jaka cenna jest ta wymiana wiedzy. Product Ownerzy, którzy decydują o losach aplikacji, opowiedzą, co nowego w najbliższych miesiącach zamierzają wprowadzić do aplikacji oraz w jakim kierunku ona będzie nadal rozwijana.

Radosław Wiktorski

Pieniądze przyciągają przestępców, nie tylko w świecie fizycznym, ale także w elektronicznym. Z tego względu użytkownicy systemów finansowych od dawna są na celowniku tych, którzy chcieliby nielegalnie się dorobić.
Z jednej strony ataki są coraz bardziej wyrafinowane, z drugiej w większości bazują na tych samych ludzkich słabościach czy błędach. Wystąpienie będzie stanowić „poradnik w pigułce” podpowiadający, co w naszej codziennej pracy możemy robić (lub robić lepiej), by nie dać się złapać.

11.15-11.30

Konrad Woźniak

VULCAN to nie tylko Płace i Finanse. Poznaj inne aplikacje. W wystąpieniu przedstawimy jak wiele korzyści można osiągnąć dzięki przepływowi danych pomiędzy nimi.

Dawid Bachryj

Wprowadzone zmiany w księgowości niejednego wyprowadziły z równowagi. Wpędziły w przerażenie, bezradność i rezygnację. Podczas wystąpienia porozmawiamy o tym, jak radzić sobie w tej sytuacji. Krzyczeć z bezsilności? Wrzeszczeć z wściekłości? Siedzieć i płakać, że nie dam rady? Ocenić, jakie są fakty? Zrozumieć, co się ze mną w takiej sytuacji dzieje? No cóż, wszystko jest możliwe i dozwolone. Tylko co jest pożyteczne i adekwatne? Zapraszamy na wykład o świadomości dokonywania wyboru w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

13:00-14:00

Cennik

 

Liczba miejsc noclegowych w hotelu jest ograniczona. Zapisy na noclegi w hotelu gdzie odbywa się wydarzenie, są przyjmowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Organizator gwarantuje nocleg w innym hotelu jeśli zajdzie taka konieczność.

Pakiet MINI
bez noclegu
1300
koszt uczestnictwa obejmuje:
udział w kongresie
materiały merytoryczne
przerwy kawowe i lunch w oba dni, kolacja wieczorna
pakiet konferencyjny
konsultacje z ekspertami
pokazy aplikacji firmy VULCAN
zaświadczenie o uczestnictwie
Pakiet STANDARD
Pakiet STANDARD nocleg w pokoju 2- osobowym
1450
koszt uczestnictwa obejmuje:
udział w kongresie
materiały merytoryczne
przerwy kawowe i lunch w oba dni, kolacja wieczorna
pakiet konferencyjny
konsultacje z ekspertami
pokazy aplikacji firmy VULCAN
zaświadczenie o uczestnictwie
Pakiet PREMIUM
nocleg w pokoju 1- osobowym
1560
koszt uczestnictwa obejmuje:
udział w kongresie
materiały merytoryczne
przerwy kawowe i lunch w oba dni, kolacja wieczorna
pakiet konferencyjny
konsultacje z ekspertami
pokazy aplikacji firmy VULCAN
zaświadczenie o uczestnictwie

Lokalizacja

Termin Kongresu

15-16.09.2022 r.

Lokalizacja

Hotel Metropolo Kraków by Golden Tulip****
ul. Orzechowa 11
30-422 Kraków

Odwiedź stronę hotelu

Metropolo Kraków >

Osoby do kontaktu

Pytania dotyczące zapisów,
faktur, zaświadczeń

t: 71 757 29 29 wew. 3, następnie: 1-szkolenia
m: cok@vulcan.edu.pl

Marta Zielińska

specjalista ds. eventów

Pytania organizacyjne, noclegi
m: konferencje@vulcan.edu.pl

Anna Pełka

menadżer ds. rozwoju usług

Pytania merytoryczne
m: Anna.Pelka@vulcan.edu.pl

Krystian Kaczmarek

specjalista ds. jakości i rozwoju usług

Zapisy, pytania organizacyjne
m: konferencje@vulcan.edu.pl

VULCAN sp. z o.o.

ul. Wołowska 6
51-116 Wrocław
tel./faks: 71 757 29 29
e-mail: cok@vulcan.edu.pl