Zapraszamy do udziału w Kongresie

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Kongresu. Tak jak rok temu zaproszenie kierujemy nie tylko do osób zajmujących się księgowością, ale również płacami jednostek oświatowych. Przypominamy że od 2021 roku organizujemy trzy panele merytoryczne: panel wspólny, panel księgowy i panel płacowy. Wraz z zaproszonymi ekspertami poruszymy tematy związane ze zmianami w przepisach prawa oraz pochylimy się nad najważniejszymi w tym roku zagadnieniami z obszarów płac i księgowości oświatowej.

 

Wierzymy, że tegoroczny zakres programu, nie tylko przyniesie Państwu odpowiedzi na najbardziej palące pytania, ale pozwoli również poznać dobre praktyki stosowane przez innych uczestników Kongresu. Tegoroczne tematy będą dotyczyć m.in. zagadnień VAT, Nowego Ładu, zintegrowanego systemu zarządzania finansami oświaty. Zadbamy również o Państwa od strony relaksu i radzenia sobie w sytuacjach stresu – pokażemy jak najskuteczniej zadbać o siebie w takich sytuacjach.

 

W tym roku spotkamy się w pięknym Krakowie w hotelu Golden Tulip usytuowanym z dala od zgiełku miasta. Mamy nadzieję, że atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard będzie miłym dodatkiem do wielu merytorycznych wystąpień.

Wybitni specjaliści

Zaproszeni prelegenci to eksperci i praktycy w dziedzinie finansów i płac oświatowych.

Panele dyskusyjne

Możliwość zadawania pytań ekspertom pozwoli uzyskać odpowiedzi na najważniejsze dla Państwa kwestie.

Wymiana doświadczeń

Dyskusje z innymi uczestnikami pozwolą na wymianę doświadczeń oraz budowanie sieci kontaktów zawodowych.

Potwierdzenie uczestnictwa

Uczestnictwo w Kongresie zostanie potwierdzone zaświadczeniem.